KONFIRMASJON: Nå er det konfirmasjonstid. I Greverud kirke er det konfirmasjon 1., 8. og 15. september.
Nyheter
KONFIRMASJON: Nå er det konfirmasjonstid. I Greverud kirke er det konfirmasjon 1., 8. og 15. september. (Foto: Synnøve Sundby Fallmyr)

Dette er årets konfirmanter

Det er konfirmasjonstid igjen, her finner du høstens konfirmanter i Oppegård.

Under finner du alle konfirmantene i Oppegård denne høsten. Vi gratulerer på forskudd, og ønsker alle konfirmantene lykke til på den store dagen.

Greverud kirke

Lørdag 1.sept klokken 12.00

Andrea Lier Eker, Emilie Grevsnes Glømmen, Fredrik Bjarkholm, Hanne Røvik, Helene Bjørnstad, Kine Evensen Rye-Holmboe, Mathias Sloreby, Merete Amalie Orderud, Nora Blom-Dahl, Oliver Spolén Heiersjø, Silje Bakos-Holthe, Stinius Apalvik Ytre, Sunniva Treider Smestad, Torjus Westhagen-Fladset, Una Stavn Skjølingstad.

Greverud kirke

Lørdag 1.sept klokken 14.00

Arne Kjelsbøl Huse, Astri Strand-Fredheim, Christian Schiøtz, Elias Gustav Olsen, Harald Kristoffer Harstad, Herman Mortensen, Josefine Høntorp, Maia Dorothea Andersen Kristiansen, Marcus Thunestveit Andersen, Mia Austrheim, Mia Sofie Johansen Nygård, Mikkel Heggen Kulsrud, Roland Patrick Fiksdal, Sofie Rosseland, Stian Ingemoen Moi, Tuva Grønvold-Fredriksen.

Oppegård kirke

Søndag 2.sept klokken 11.00

Ida Sofie Kvamsdahl, Julie Annette Tjernæs, Lars Bjergene, Marius Nordby Pedersen, Silje Eide Bretteville.

Søndag 2.sept klokken 13.00

Anne Løkkevik Haugom, Aurora Arntzen

Kolbotn kirke

Lørdag 1.sept klokken 12.00

Cina Hoff Sekkelsten, Daniel Schulz, David Megard Grønli, Elisa Arnestad, Emma Taraldset Inderberg, Magnus Gulbrandsen, Marcus Rutledal-Ek, Marlene Ringnes Hagen, Mikkel Vestli, Nicolai Gisholt Stornæs, Tjalve Huseby Stangeland, Tuva Aurora Eiriksdatter Haldorsen.

Kolbotn kirke

Lørdag 1.sept klokken 14.00

Amilia Lind, Anora Konstanse Forsmo, Christine Louise Slenes, Emma Kolden, Julie Gillund Spilde, Kaia Bjøntegaard, Leon Skrutvold, Sindre Kårevik, Sofia Roseth Burud, Sondre Stubberud Jöves, Vilde Dolonen Rømo, Vilde Eng Ramton.

Greverud kirke

Lørdag 8.sept klokken 12.00

Caja Bødtker Engebretsen, Camilla Clemetsen, Elise Thoen Falkø, Emma Trumpy Granquist, Erlend Samset, Fredrik Andre Klausen, Guro Lillebø Haugen, Helene Sofie Beck, Julia Linnea Roos, Julian Håseth, Matheus Christian Romnes Falchenberg, Mathilie Misund, Nora Irene Vonen, Pernille Christiansen, Pernille Mørstad Sæther, Selma Heggestad.

Greverud kirke

Lørdag 8.sept klokken 14.00

Amelia Sevland Øfsdahl, Anna Di Bernardo, Anne Løvøen Sollien, Carl Marius Fredriksen Berggren, Christopher Tusvik, Eirik Nysveen, Hedvig Dehle, Ida Hatterud Pettersen, Kaja Celine Simonsen, Mabel Christine Bergsløkken, Martine Dokken, Theodor Billington Takman, Tinius Lofsberg Sørvik, Vendela Emelie Guttormsen, Victor Mila-Berg.

Kolbotn kirke

Lørdag 8.sept klokken 12.00

Anne Pauline Klev Rykhus, Daniel Spiten, Elise Rehn Bakken, Henrik Solstad, Jacob Emanuel Gunnerud, Malin Drewes Høgåsen, Mathias Blomquist, Sigurd Hovde Aas, Styrk Oskar Ørnebo, Sunniva Marie Aulie, Victor Demandus Høyland.

Kolbotn kirke

Lørdag 8.sept klokken 14.00

Aleksander Rogneflåten, Andrea Møller, Arthur W. Barthold, Carl Tobias Johansen, Caspar Hetleøen Gulbrandsen, Charlotte Fjærvik Press, Eline Sofie Vethe, Erlend Tornås Hagbø, Guro Møller, Hedda Auråker, Henrik Skrettingland,  Isabel Juliana Fengsrud, Susanne Elgstøen Sandor.

Sofiemyr kirke

Lørdag 8.sept klokken 12.00

Adam Alexander Kløkstad, Adrian Haabpiht Solberg, Are Jakob Lie Johansen, Camilla Langseth, Elias Corneliussen, Eline Østnes Øye, Emma Helen Sæve, Emma Nicoline Nordstrøm Larsen, Helene Hersvik, Henrik Hasselberg Ness, Ingrid Tørnby, Kaisa Isabell Sandboe, Katinka Sofie Visted Abrahamsen, Ludvik Øverbø Fredriksen, Madelene Sandstø Klovholt, Osvald Kammersgaard Enger, Silje Havre Aaslie, Sivert Hole Svenningsen, Sverre Joachim Holmsen.

Sofiemyr kirke

Lørdag 8.sept klokken 14.00

Anette Tørmoen Stadsnes, Erica Drakopoulos, Henning Barmo Fischer Nielsen, Herman Hegg Terjesen, Jacob Bjøntegaard, Linnea Nicolaisen, Lise Forsberg Vibe, Magnus Flaa, Marius Amundsen Dalsbotten, Naomi Støa-Fesseha, Ninni Ottesen Muri, Noah Buer Sturm, Oda Aurora Johannessen Skauge, Oskar Arnsen Haukebø, Pernille Wirak, Sofie Renberg, Thea Marie Nørbech, Tobias Onstad Damborg, Tuva Opsahl.

Greverud kirke

Lørdag 15.sept klokken 12.00

Fredrik Løken, Julie Marienborg, Mads Urdal Haahjem, Maria Gjørven, Markus Julian Andersen, Mathias Lyseng Røtjer, Selma Elise Woldseth, Sham Dawit, Sophia Hårsaker, Tuva Letnes Nergård.

Sofiemyr kirke

Lørdag 15.sept klokken 12.00

Adam Chistian Skare, Aleksandra Alnes, Andrea Helene Bjerkholt, Anniken Heum Muri, Filip Omland Granlund, Heidi Myhra Johnsen, Helene Jernberg, Leah Kjelstrup Skalstad, Magnus Wold-Dufseth, Marie Meinert Rød, Marte Mikalsen Tellnes, Mina Skaftnes-Larsen, Tor-Einar Numme.

Sofiemyr kirke

Lørdag 15.sept klokken 14.00

Amanda Mercedes Tsilkos Angellsen, Cornelia Kolberg, Didrik Alexander Ege-Bjørnstad, Grete Alknes, Hanne Breder Hellum, Ingrid Aasprong Berntsen, Isabelle Smemo, Jens Rusdal Maanum, Johanne Grønntun Nissen, Lea Schürch Sandvik, Lotta Josefine Rølvaag Riktor, Markus Vestgren, Nina Lynneberg Glærum, Nora Eidstuen Martinsen, Sondre Baastad Ludvigsen, Tuva Marie Mork.

Til toppen