Nyheter
HER SKAL DER KONFIRMERES: Lokalkirkene våre, inkludert Oppegård kirke på Svartskog, blir fyllt av konfirmanter i helgene som kommer. (Bilde: Anders Nordheim Dahl)

Her er årets konfirmanter i lokalkirkene våre

Se hvem som skal konfirmere seg i ukene som kommer! Her er en oversikt over konfirmasjons-gudstjenester og sesongens konfirmanter i våre lokale kirker.

Kolbotn kirke - 2. september kl. 12

  • Aina Regine, Langseth
  • Alfred Flaten, Tanskanen
  • Fredrik, Sandem-Jensen
  • Frida Elisabeth, Skare
  • Lisa Kristiansen, Egeland
  • Mina Tomsdatter, Fjermerås Johansson
  • Patrick, Øverbye
  • Sarah, Tønder
  • Selma, Hegge
  • Sofie Berg, Nielsen
  • Stian, Frivåg-Hansen
  • Tobias, Skjelstad

Kolbotn kirke- 2. september, kl. 14

  • Berit Celine Klippenvåg, Torgersen
  • Bjørn Andreas, Kystad
  • Henrik Vandvik, Tørstad
  • Herman Felix Dahlsrud, Brustad
  • Håkon Ringkjøb, Tormodsgard
  • Magnus, Børrud
  • Magnus, Tunstad
  • Magnus Leiro, Egseth
  • Martine Charlotte, Wremer
  • Ole Martinsen, Sveberg
  • Sebastian Hebel Fugl, Kolseth
  • Tobias Danielsen, Skjæveland

Sofiemyr kirke- 2. september, kl. 12

  • Alexander Frithjof Gerhardsen, Noreng
  • Cora Storstein, Eriksen
  • Eirill, Janitz Jakobsen
  • Eline Storaas, Næss
  • Henny Amelia Kristiansen, Vobes
  • Joacim Andrè, Dahl
  • Jonas, Borlaug
  • Kaia Elizabeth. Johansen
  • Kristian Emanuelsen, Elsrud
  • Lise Aas, Fossli
  • Marion, Hjertum
  • Marte Hagen, Norheim
  • Maya Sophie, James
  • Milla, Ellewsen-Heier
  • Niclas, Odden
  • Sandra, Victoria Hermansson Mordt
  • Simen Michelet, Elgsås
  • Tobias, Reitan
  • Tone Gjelten, Saastad
  • William, Enock

Sofiemyr kirke - 2. september, kl. 14

  • Amanda, Lie
  • Ane, Lønnum
  • Edith Christine Bastnes, Pettersen
  • Emma, Østvold
  • Francine, Bora
  • Fredrik Grøholt, Larød
  • Frida, Hebnes
  • Hermund, Ophaug
  • Magnus Langekjend, Monstad
  • Maren, Navestad
  • Niklas Todal, Hansen
  • Oskar, Juell
  • Paul August Paulsen, Kjos
  • Sarah, Widmer
  • Simen Aleksander, Nyheim
  • Simon Aleksander, Fostvedt
  • Synne, Oord
  • Synne Råheim, Borge
  • Tinius Emil, Sagen
  • Ådne, Nordbø

Greverud kirke - 2.september, kl. 12

  • Aleksander, Krosby
  • Anna Olivia Kvam, Aasoldsen
  • Aron Holm, Kippe
  • Caroline, Halvorseth
  • Christina Flesland, Bjørkheim
  • David Enerstad, Hansen
  • Lene, Laugen
  • Maiken Emilie, Rudiløkken
  • Marie, Flaatten
  • Marius Inderhaug, Østby
  • Sander, Hognestad
  • Thea, Schultz
  • Tim sterner, Sørfoss
  • Tuva Furu, Rustad
  • Tuva Sundt, Magnussen
  • Yme Seglsten, Thompson
  • Yuhai Baderhakuguma, kashale
  • Ådne, Jahren

Greverud kirke - 2.september, kl. 14

  • Espen Foreman, Engesveen
  • Henrik Bunæs, Bang
  • Johannes Høgrann, Godager
  • Kenneth Pedersen, Johansen
  • Kristoffer, Mogen
  • Linea Moe, Hansen
  • Lucia, Domilovska
  • Magnus Hide, Aaker
  • Mari Emilie Backer, Mortensen
  • Max, Solodden
  • Nikolai Abrahamsen, Lunde
  • Sara Lill, Faanes
  • Simen, Fosen

Oppegård kirke - 3. september, kl. 11

  • Amanda Buer, Pettersen
  • Fredrik Viddal, Kloster
  • Henriette, Barthold
  • Lina, Gulbrandsen
  • Martin, Søberg

Kolbotn kirke - 9.september, kl. 12

  • Alexander Christen, Torgersen
  • Alice Kristine, Hesla-Halvorsen
  • Anne Runde, Saxegaard
  • Christian Johnsen, Thømte
  • Christina Wedvik, Edvardsen
  • Daniel Edler, Engerdalen
  • Jakob, Gulla
  • Kasper Erik, Hoff Gilbertsson
  • Kristian Hannu, Kval Kirkebøe
  • Marte, Rørnes
  • Sigurd, Dynna
  • Tobias Dilling, Gomo

Kolbotn kirke - 9.september, kl. 14

  • Ane Eline, Larsen
  • Erik, Støre
  • Henrik Engh, Magnusen
  • Karina, Morvik
  • Maja Lucia Langdal, Kristiansen
  • Mally Fiorello, Conradi
  • Milla Maurstad, Samuelsen
  • Thea Sophie, Johansson
  • Thomas Leiro, Egseth
  • Tiril, Salvesen
  • Tobias Hegdal, Øvrebø
  • Vetle Stubberud, Jöves

Greverud kirke - 9. september, kl. 12

  • Anna Emilie, Lio
  • Caroline Midtbø, Huber
  • Celin Helena, Eriksen
  • Emilie, Ulvøy
  • Hans Kristian Sveen, Andresen
  • Henriette, Harr-Haga
  • John Christopher, Lio
  • Julie, Åkre
  • Kristian Agledahl, Ulltveit-Moe
  • Mads Moen, Aamodt
  • Malin Groa, Haugen
  • Marte Elise, Alstad
  • Mats Marino, Nygren
  • Synne, Ellinggard
  • Tuva Uppman, Knudsen

Greverud kirke - 9.september, kl. 14

  • Andrea, Mjøsund
  • Benedicte, Memo
  • Dina Gjølberg, Lien
  • Hanna Elise, Hærum
  • Ida Beate, Nord
  • Jonas Christopher, Fisher
  • Kaja Vik, Henriksen
  • Linn Marie, Hærum
  • Linnea, Kroken
  • Mathias Nicolai, Ekornås Fornes
  • Mats, Sandahl
  • Sala, Hording
  • Sigrid, Haga
  • Stian Solberg, Nesje
  • Thea Marie, Hollökken
  • Victoria, Memo

Greverud kirke - 16.september, kl. 12

  • Aurora, Petterson
  • Emma, Arnheim
  • Hans Henrik, Hansen
  • Ingvild Karlsen, Sætra
  • Isak, Søder Josefsen
  • Magnus Urdal, Haahjem
  • Marie, Samuelsen
  • Markus Hannemyr, Kippe
  • Sindre Eriksen, Grude

Greverud kirke - 16.september, kl. 14

  • Benedikte Meyer, Wille
  • Elias Grambo, Moen
  • Emil Grotmoll, Ingebrigtsen
  • Evita Viktoria, Aspheim
  • Georges, Isho
  • Marte, Enger
  • Mathias Storvestre, Lundbye
  • Oskar Frøyen, Lie
  • Philip, Nesbakk
  • Robin Philip, Fiksdal
  • Vebjørn Finn, Hamre
  • Ylva, Wistum

Sofiemyr kirke - 16.september, kl. 12

  • Andrea Buer, Gaarder
  • Cecilie, Løken
  • Cristina Fænn, Abrante
  • Daniel Faaravik, Schiøtz
  • Eivind Frøyshov, Langset
  • Emilie Josefine, Kjeldstad
  • Fam, sørum gabrielsen
  • Gabriel Solve, Bondevik
  • Hedda Sørum, Larsson
  • Jenny, Stigen
  • Marie Lundanes, Karlsen
  • Mathias A. Guttormsen, Schau
  • Oliver Jan Grov, Gilb
  • Sara Marie Åseng, Almdahl
  • Selma Dæhlen, Bøhn
  • Sondre Skuland, Hagen
  • Tomas Asmyhr, Adam
  • Vibeke, Engen

Sofiemyr kirke - 16.september, kl. 14

  • Aleksander Zelow, Rødal
  • Anders Egge, Jordheim
  • Anna Jæger, Pasandideh
  • Aurora, Mostue
  • Christine, Egebakken
  • Elisabeth Immerstein, Pauck
  • Emil, Sagerud
  • Erling, Fjelstad
  • Jacob Arnsen, Haukebø
  • Jo Markus, Kvalvaag
  • Madelen, Hansen Spondalen
  • Mari Gåseidnes, Thorsen
  • Marius, Vestøl
  • Mats, Støtvig
  • Oda, Aarre
  • Simen, Gut
  • Sora wako, Liban
  • Tuva, Blandhoel
Til toppen