KOLBOTN KIRKE: De neste ukene blir det et rush av konfirmanter i denne og resten av Oppegårds kirker.
KOLBOTN KIRKE: De neste ukene blir det et rush av konfirmanter i denne og resten av Oppegårds kirker.

Dette er årets konfirmanter

Her er de kirkelige konfirmantene fra gamle Oppegård kommune. Ser du navnet til noen du kjenner?

Publisert Sist oppdatert

Glem kalde morgener og nye farger på løvtrærne. Det sikreste høsttegnet er at årets liste med konfirmanter er klar.

De første skal til pers allerede til helgen, og i oversikten under følger kirke for kirke.

Oppegård kirke

Lørdag 04.sept. kl. 12:00:

Nathalie Klingenberg Staring og Nora Nathalie Wilhelmsen Brotke.

Greverud kirke

Lørdag 04.sept. kl.12:00:

Ane Strand-Fredheim, Ane Laugen, Chris Ottersen Engebretsen, Jakob Brandsrud Stavrum, Jo-Herman Harstad, Joakim Lundqvist, Kristine Bunæs Bang, Marius André Johannessen, Mats Hansen-Urdal, Nathalie Østnes Dynna, Oskar Herbjørnrød Oksett, Peder Moe Hansen, Signe Moen Nitter, Theodor Hording Myhre, Thomas Ekroll og Tomine Miljan Tjærnes.

Lørdag 04.sept. kl.14:00:

Alette Paulsen Groth, Alma Stadheim Hjellegjerde, Aurora Torbjørnsen, Emilie Navarsete, Eva Louise Kolls-Aalstad, Filippa Karlberg Tornøe, Hennie Lysen, Maurice Jakoba, Marie Ødegård, June Hermandsen Veiberg, Malin Høntorp, Matilda Linnea Spersrud Batt, Mille Mack Løvdal, Sara Ravneberget Tornes, Thea Marie Bao Bergsjø, Vilde Thomasdatter Malmo.

Søndag 05.sept. kl.11:00:

Elias Enoksen, Emil Paulsen Molven, Emma Nilsen, Frida Aslaksrud, Jenny Renée De Brucq, Karoline Stenbro-Larsen, Melvin Per Ringnes og Theodor Gulbrandsen Andreassen.

Lørdag 11.sept. kl.12:00:

Aksel Gjørven, Benedicte Eikelia, Birk Mathias Samset, Elias Høgrann Godager, Hanna Melgaard, Kristine Krøning, Maren Urdal Haahjem, Marius Istad, Martin Aleksander Andersen, Matilde Egden Mygland, Mikkel Nordal Grevsnes, Olive Olame Kashale, Sander Gjelsnes, Sarah Hengseng Eliassen, Theodor Lerche Celius, Une August Trøstheim Amundsen, Vilde Lundstrøm.

Lørdag 11.sept. kl.14:00:

Anders Letnes Nergård, Arthur Sævareid, Emilie Sofie Ludvigsen, Eskil Franck, Fredrik Sønsterud-Kroken, Haakon Ludvigsen, Lars Martin Vonen, Malin Sandahl, Marius Haugan Hanssen, Marte Olsen Wigforss, Silje Märta Guttormsen.

Sofiemyr kirke

Lørdag 11.sept. kl.12:00:

Aurora Lea Larsen, Eira Luna Helland, Ella Hole Svenningsen, Eva Thime Elseth, Hermine Rindalsholt Korslund, Johannes Lund, Jonathan Johansen, Kristian Andreas Østhagen Reinvold, Lukas Andre Sandboe, Lukas Tomter Hansen, Martin August Aak, Peter Nygård Degnes, Petrine Alnes, Sebastian Marcus Carlsen, Sofie Lill Johannessen Skauge, Thomas Gulbrandsen, Viktor Gulbrandsen, Wilma Høgalmen Stavang

Lørdag 11.sept. kl.14:00:

Andrea Paulsen, Anne Celine Wiedswang, Aurora Gyldenås Riseng, Eline Støtvig, Filip Kvalvaag Manvik, Iben Amalie Håbesland, Ida Løvholm Aukrusttrædet, Ingrid Eidstuen Martinsen, Julia Zelow Rødal, Kristian Furunes, Lisa Ebony Myrvold, Lucas Rimstad, Madelen Svehaugen-Sandøy, Maia Støtvig, Maria Thoresen, Teodor Bolstad-Nesbakken, Thea Victoria Nordheim Mikalsen-Dahl og Theodor Monstad Høgsnes

Søndag 12.sept. kl.14:00:

Nanna Hagen Kleivan, Vegard Gut og Vetle Kristiansen

Lørdag 18.sept. kl.12:00:

Oscar Anstensen, Pia Marie Möller, Thomas Sangro Basteson, Ulrik Evensen.

Lørdag 18.sept. kl.14:00:

Andreas Flaa, Fredrik Ege-Bjørnstad, Helene Myrheim Storødegård, Jakob Moen, Joachim Lyse Hørthe, Lucas Mathias Beyer, Martin Fjelstad, Olav Bjørshol, Phillip Olai Kolberg, Sofie Elise Kjeldstad og Sondre Aarvik Herdlevær.

Kolbotn kirke

Lørdag 11.sept. kl.12:00:

Astrid Sofia Sætermo, Emilie Tuyen Ly, Helena Ringkjøb Tormodsgard, Helene Ona Sjøvold, Ingeborg Jule Reid, Mari Nerland, Maria Høyeraal Leen, Nikolai Skjæran Gaustad, Nora Margrethe Kirkebøe, Sebastian Meyer Nilsson, Simon Hellevik, Susanne Haram

Lørdag 11.sept. kl.14:00:

Eili Brækken, Ellen Ovidia, Falk Strømsnes, Jacob Alexander Niss, Mathilde Arnesen, Nichlas Stabell, Rasmus Braaten-Skjelbred, Olga Stina Garli, Thea Sofie Jensrud, Theodor Dilling Gomo, William Tobiasson Østli

Lørdag 18.sept. kl.12:00:

Anniken Staxrud Gulbrandsen, Carmen Oline Aulie, Christine Helene Glestad Bjerkaas, Emma Louise Kristiansen Langdal, Henriette Rehn Bakken, Julie Alexandra Ultvedt Nyborg, Lillian Håseth, Nelly Dorthea Forsmo Høyland, Selma Fuglseth Scheen, Sophie Viddal Kloster, Stella Elina Skiri, Victoria Cecilie Eide-Nordlie.

Lørdag 18.sept. kl.14:00:

Ane Malmo Noer, Brage Presthus-Eik, Emilie Kristine Mostue Wennevold, Helle Iden, Leon Eiksund Weflen, Liam Sebastian Holmqvist Medvik, Margaret Kristine Kronkvist, Marius Åberge, Marthe Havre Aaslie, Mats Borge og Minna Malin Snilsberg.

Powered by Labrador CMS